EN
Google PlusRemas RssTwitterFacebook
Ana SayfaÜrünlerKurumsalYedek ParçaServisGenel BilgilerBize Ulaşın
Kurumsal

Remaş Group 30 yılı aşkın, kurumların ve bireylerin Güç Ürünleri konusundaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. Honda Güç Ürünleri’nin Dünyadaki ilk Honda Power Center ’ı olma özelliğine sahip olan Remaş, bu gururu tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yaşıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran firmamız, özellikle Jeneratör, Motor, Motopomp ve Marine Grubu ürünler başta olmak üzere pek çok konuda Dünyanın güçlü markalarıyla müşterilerini buluşturmaktadır.

Remaş Ailesi, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakla birlikte, müşteri odaklı ürün ve hizmet anlayışını şirket genelinde bir yaşam felsefesi haline getirmiştir. Bu anlayış çerçevesinde müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlayabilmek açısından, satış sonrası destek hizmetlerine de büyük önem vermektedir.

Remaş Jeneratör - Honda

Globalleşen Dünya’mızda pek çok sektörde teknolojik güç ürünlerinin üretimi her geçen gün artan bir ivmeyle önem kazanmaktadır. Remaş sektörde sadece ürün ve hizmet sunan bir şirket olmaktan öte, güç ürünlerinden maksimum verimin elde edilmesi konularında da kişi ve kuruluşları bilgilendirmeyi, toplumsal fayda açısından kendisine görev edinmiştir.

Saygılarımızla,

Vizyonumuz

Güç ürünlerinin üretimi konusunda dünya çapında markalaşmış temsilcisi olduğumuz ürünleri, stratejik ortaklıklar gerçekleştirmek suretiyle yurtiçinde ve yurtdışında daha çok noktaya yayarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Güç ürünleri konusunda, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak suretiyle, müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Ödüllerimiz

Japonya Honda Motor Co., Ltd. General Manager Junichiro Furukawa tarafından verilen, In acknowledgement of Exclusive Showroom Establishment ödülü.