EN
Google PlusRemas RssTwitterFacebook
Ana SayfaÜrünlerKurumsalYedek ParçaServisGenel BilgilerBize Ulaşın
Orijinal Yedek Parça

Tüm güç ürünlerinin, uzun ömürlü olması ve sorunsuz çalışması için bakım ve onarımlarında kullanılan yedek parçaların orijinal olması gerekmektedir. Orijinal Yedek Parçalar, Güç ürünlerinizden beklenilen verimi ve performansı garantiler, kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlar.

Orijinal olmayan yedek parçaların imalat kalitesi, kullanılan malzeme ve ürüne uygunluğu asla üreticisine ait orijinal parça kalite seviyesinde olamaz.

Pek çok firma orijinal yedek parça kalitesinde üretim yaptığını iddia edebilir fakat bu imkansızdır. Bu sebeple orijinal yedek parça kullanan bütün müşteriler aşağıdaki avantajlardan faydalanırlar;

• En yüksek kaliteye sahip olurlar,
• Maksimum güvenliğe sahip olurlar,
• %100 garantiye sahip olurlar,
• Uzun kullanım ömrüne ve uzun ömürlü parçalara,
• Yüksek performans ve kaliteye
• Uygun Fiyat avantajlarına,
• Yüksek verimlilik ve uzun vadede düşük maliyete.

Neden Orijinal Yedek Parça

Honda Orijinal Yedek Parçalar, her bir ürün için özel olarak üretilir, kalite ve dayanıklılık açısından zorlayıcı testlerden geçerler. Honda Orijinal Yedek Parçalarının kullanılması; güç ürünlerinizin performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak açısından önem taşır.

Honda tarafından temin edilen Orijinal Yedek Parçalar, ürünün ömrünü uzatır, alınacak maksimum performansı garanti ederken, değerini korur ve güvenlik sağlar. Honda mühendislerince güç ürünlerinize Honda Orijinal Parça kullanımı tavsiye edilir.

Remaş Group olarak, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, dürüst, samimi ve güvenilir bir firma olmayı ilke edinmiş olup, uygun fiyatlı geniş yedek parça stoklarımız ile daima hizmetinizdeyiz.